Menu Close

DUOday 2024: Lazdijų žmonės su negalia išbando  5 darbo pozicijas

DUOday 2024: žmonės su negalia išbando net 400 darbo pozicijų visoje Lietuvoje

DUOday 2024: Lazdijų žmonės su negalia išbando  5 darbo pozicijas

Gegužės 23 dieną Lietuvoje jau penktą kartą startuoja DUOday – diena, kai įmonės bei organizacijos visoje šalyje kviečia žmones su negalia išbandyti naujas profesijas bei darbo roles, o kartais net tapti nauju kolega. Šiais metais iniciatyva vyksta 20 Lietuvos miestų, taip pat ir Lazdijuose. Savo jėgas apjungė 25 žmones su negalia atstovaujančios organizacijos VšĮ socialinių paslaugų centras ir 130 darbdavių. Šių metų iniciatyvos tikslas – kad kuo daugiau žmonių su negalia po DUOday dienos sulauktų nuolatinio darbo pasiūlymų.

Per DUOday žmogus su negalia visą darbo dieną praleidžia pasirinktoje organizacijoje: stebi įmonės darbo procesus, pagal galimybes atlieka kai kurias užduotis, dalyvauja susitikimuose, kartu pietauja ir bendrauja su kolektyvu. Iniciatyvoje jau ne pirmus metus dalyvauja tokios organizacijos kaip „McDonald’s”, „Rimi Lietuva“, „Telia Lietuva“, „Yara Lietuva“, Prezidentūra, „Swedbank Lietuvoje“  Asmens su negalia teisių apsaugos agentūra prie LR Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos, tačiau šįmet džiugina ypatingai gausus naujokų būrys – „Vinted”, „Ignitis”, „Registrų centras”, „Delfi“, „Bitė Lietuva”, „Philip Morris” ir daugelis kitų.

Lazdijuose ir Veisijuose dalyvavo šios įmonės ir įstaigos:

  • UAB ELVINTA,
  • Veisiejų šeimos centras NVŠ,
  • Lazdijų turizmo informacinis centras,
  • Veisiejų regioninis parkas,
  • Lazdijų rajono savivaldybės viešoji biblioteka.

Džiaugiamės šia „DUOday“ iniciatyva ir jos atveriamomis galimybėmis padedančiomis vieniems kitus geriau suprasti bei sudarančiomis sąlygas asmenims su negalia susipažinti su skirtingomis veiklos sritimis.

Noriu padėkoti visiems dalyvavusiems ir kolegomis už pagalbą.

Iniciatyvos „DUOday“ organizatorė Lietuvoje – VšĮ „SOPA“ (Socialinė įdarbinimo organizacija), Vilnius.

Plačiau – https://sopa.lt/apie-mus-daugiau/

Partneris Lazdijuose – VšĮ Lazdijų socialinių paslaugų centras

Daugiau informacijos apie DUOday iniciatyvą Lazdijuose rasite↙️

https://lazdijuspc.lt/?mode=news_read&id=953&m_id=3

 

Skip to content