Menu Close

KOMPLEKSINĖS PASLAUGOS ŠEIMAI

Kompleksinės paslaugos šeimai – tai prevencinė socialinė paslauga, skirta asmens (šeimos), patyrusio (-ios) sunkumų, gebėjimams savarankiškai spręsti iškilusias problemas stiprinti, siekiant ateityje išvengti galimų didesnių socialinių problemų ir (ar) socialinės rizikos. Kompleksinės paslaugos kiekvienai Lazdijų rajono šeimai NEMOKAMOS.

Kviečiame į savitarpio pagalbos grupes tėvams ir vaikams, paaugliams dalintis iššūkiais, gerąja patirtimi, spręsti iškilusias problemas, palaikyti vieniems kitus. Dalinamės nuotraukomis iš jau įvykusių savitarpio pagalbos grupių užsiėmimų.

Maloniai kviečiame aktyviai sekti mūsų informaciją socialiniuose tinkluose Facebook , centro tinklalapyje www.lazdijuspc.lt arba teirautis telefonu +370 64719705, +370 69859232, El.p. info@lazdijuspc.lt,  atvykti į centrą adresu: Kauno g. 8, Lazdijai.

Kompleksinės paslaugos finansuojamos iš Europos Sąjungos struktūrinės paramos „Europos socialinio fondo +” ir 2021–2027 m. Europos Sąjungos struktūrinės paramos bendrojo finansavimo lėšomis.

Grupės dalyviai bus paprašyti užpildyti projekto dalyvio anketą.

VšĮ Lazdijų socialinių paslaugų centras ir bendruomeniniai šeimos namai kviečia užsiregistruoti į savitarpio pagalbos grupių organizavimą ir vedimą asmenims patyrusiems sunkumų, grupės suaugusiems asmenims.

REGISTRACIJA:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfuxaX28Bx1DLFNGnN4vUSqSybhdRyMhO5RjoDK0Fe86Hrbvw/viewform?vc=0&c=0&w=1&flr=0

Skip to content